Spellweaver

Spellweaver

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Ücretsiz Online Kart Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınız oynamanız için hazırlanmış Spellweaver oyununda kendi desteğinizi oluşturup rakiplerinize karşı kart savaşları yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Spellweaver oyununda sizleri fantastik bir dünya bekliyor. İlginç yenilikler kazandıran ve oyunculara keyifli bir içerik sunmayı başarabilen Spellweaver oyunu kaliteli grafiklere sahiptir. 

Oyunda savaşan kahramanları kontrol edip galip gelmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Oyunda bulunan farklı kahramanlar ve aynı zamanda yaratıkları bir araya toplayarak kendi kart desteğinizi oluşturabilirsiniz. Spellweaver oyunun kendine has yeteneklerle donatılmıştır. Spellweaver oyunundaki kahramanların yeteneklerini nasıl ve ne zaman kullandığınız ise oyunun taktiksel özellikleri arasında yer alıyor. 

Oyunu farklı kılan öğelerden ilki oyunculara kahramanlarını maçlar esnasında geliştirebilme imkanı veriliyor. Bu sayede kahramanarınızı güçlendirerek rakibinizin zayıflıklardan daha fazla yararlanabiliyor yada rakibinizin güçlü olduğu yönlere karşı önlem alabilirsiniz. Aynı zamanda oyun içerisinde kahramanlar da mevcut. Spellweaver oyununda yeni yetenekler kazanmanız da mümkün. 

Oyunu farklı kılan bir diğer öğe de yaratık hızı sistemi bulunduruyor olmasıdır. Hızlı hareket eden yaratıklar savaşın gidişatını değiştirebiliyor ancak daha zayıf olabiliyorlar. Yavaş hareket eden yaratıklarsa daha güçlü ve daha büyük oluyorlar. Elbette hızlı yaratıklar kolayca yavaş hareket eden yaratıklardan hızlı bir şekilde kaçabiliyor. 

İçerisinde farklı modlar bulunduran Spellweaver, kart oyunu severler için oldukça başarılı bir oyundur. Aynı zamanda oyun içine dahil edilen turnuvalarda oyuncuları özel ödüller beklemektedir. Eğer sizde bu tarz kart oyunları seviyorsanız Spellweaver'i denemelisiniz. 

Spellweaver Sistem Gereksinimleri:
- Windows XP işletim sistemi

- 1 GB RAM

- DirectX 9.0c uyumlıu herhangi bir ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Kart Oyunları
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,036
HEMEN İNDİR (203.83 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?