Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Stellarium

reklam

Masaüstü İçin Gözyüzü Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz oldukça hoş bir program.. Gökyüzü kordinatlarını Windows bilgisayarınıza taşıyan program ile şaşırtıcı bir geziye ne dersiniz? 

Yalnızca teleskopla görülmesi mümkün olan 3 boyutlu görüntünün aynısını bilgisayarınıza taşıyabilen oldukça tatlı bir program olduğunu söylemek mümkün. 

Sade ve basit bir arayüze sahip olması nedeniyle özel bilgi gerekiyormiyor. Konumları belirlemenize imkan sağlayan program aynı zamanda konumlar üzerinde zoom yapabilme imkanı da sunuyor.

Stellarium programının 600 binden fazla bir yıldız kataloğu bulunuyor. Samanyolu gösterimi olan programda gökyüzüne en gerçekçi olan canlandırmaları görebiliyorsunuz. Gün doğumu, gün batımı, gezegenler, atmosfer ve uyduları gerçekçi canlandırmaları sayesinde göz önüne seren Stellarium programını bilgisayarınızda kullanarak gökyüzünü Windows ekranınıza taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda kendi gökyüzünü de oluşturmanız mümkün. Eğer gezegenler ve yıldızları Windows bilgisayarınıza misafir etmek istiyorsanız sitemizden Stellarium programını güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.13.1
BOYUT
129.29 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,545
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.