Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

UMPlayer

reklam

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce
UMPlayer programı her formatı çalıştırması ile dikkat çeken kaliteli bir medya oynatıcısır. Asıl ismi Universal Media Player olmasına rağmen kısa adıyla UMPlayer olarak bilinmektedir. Yeni codec dosalarını okuma konusunda oldukça iddialı olan program zarar görmüş medya dosyalarını bile çalıştırma yeteneği ile dikkat çekmektedir. 
 
Çapraz platform desteği sunan program MAC, Linux ve Windows işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 
 
Özelliklerine bakıldığı zaman yenilikçi yapıda olan program ses ve video codec dosyasını destekleyerek hemen hemen bilinen tüm medya formatlarını desteklemektedir. 
 
UMPLayer'ın desteklediği başlıca formatlar arasında AAC, AC3, ASF, AVI, DIVX, FLV, H.263, Matroska, MOV, MP3, MP4, MPEG, OGG, QT, RealMedia, VOB, Vorbis, WAV, WMA, WMV ve XVID var.
 

Ücretsiz olmasına rağmen içerisinde ses ve altyazı senkronlama, altyazı araması, Youtube video oynatıcı ve kaydedici araçlar bulundurmaktadır.

UMPlayer programı sayesinde sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızda bulunan videoları oynayabilirsiniz. Ayrıca program içerisinde video dosyaları geniş format desteği bulunmaktadır. Bu sayede geniş bir alanı kapsayan program karışık programlarla uğraşmanıza gerek bırakmıyor.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.98
BOYUT
146.82 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,997
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.