Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS

VideoGet
Popüler Video İndirme Ve Dönüştürme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

VideoGet programını bilgisayarınızda kullanarak popüler internet hizmetlerinden hızlı bir şekilde video indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Popüler video sitelerinden kolay bir şekilde video indirmenize imkan sağlayan VideoGet programını Türkçe olarak kullanarak yaptığınız işlemleri anlayarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Türk kullanıclarını düşünen VideoGet programı diğer video indirme programlarına onaran daha çok tercih ediliyor. 

Video indirme işlemini gerçekleştirirken hız ve kaliteyi de kendine ilke edinen VideoGet programı Türkçe de dahil olmak üzere farklı 11 dili desteklemektedir. Dilernseniz VideoGet program ile indirmiş olduğunuz videoların format dönüştürme işlemini de basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede başka bir programa gerek duymadan format değiştirme işlemini de VideoGet programı ile yapılandırabiliyorsunuz. Bildiğiniz gibi tüm dünyada popüler video izleme sitesi olan Youtube için popüler video indirme programları bulunuyor. Ancak VideoGet programı HQ olarak en iyi kalitesinde indirmeyi amaçlıyor. Aynı anda birden fazla video indirmenize ve dönüştürme yapmanıza imkan sağlayan program Internet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcıları için eklentiler barındırıyor.

AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, FLV, MP4, 3GP, MP3 formatları arasında video dönüştürebilmenize imkan sağlayan program cep telefonunuzda olduğu gibi farklı cihazlardan da video izlemenize imkan sağlıyor. Kullanım açısından kolay olan programda video adresini yazmanız yeterli olacaktır. Tek yapmanız gereken şey indirmek istediğiniz videonun adresini yani linkini yazmak daha sonra indirme dowload işlemini başlatmaktır. 150'den fazla video paylaşım sitesini desteklemektedir. Başta desteklediği sitelerin listesi aşağıda yer almaktadır. Bunlar dahilinde daha birçok siteyi desteklediğini söylememiz gerekiyor. 

YouTube,
Google Video,
Yahoo Video,
MySpace,
DailyMotion,
AnimeEpisodes.net,
DumpALink,
Glumbert,
Lulu TV,
VSocial,
PhotoBucket,
Yikers,
ZippyVideos

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
7.0.3.91
BOYUT
8.99 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,609
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.