Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

vTask Studio
Bilgisayar Otomatizasyonu Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz vTask Studio programı ile işlerinizi otomatik hale getirebilirsiniz.

İşlemleri otomatik hale getirmek isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım vTask Studio programı ücretsiz programlar arasındaki yerini almasıyla ön plana çıkıyor. Program içerisinde çok geniş kişiselleştirme seçenekleri yer alıyor. Arayüzünün tüm gelişmiş özelliklerini sade bir şekilde sunmasının yanısıra sürükle bırak desteğine sahip olması da kullanıcıların hoşuna gidecek özellikler arasında yer alıyor. 

Windows bilgisayarınızın kontrol aygıtlarını bile kontrol edebilen vTask Studio programı kullanıcı tabanlı tanımlamaları destekleyen çeşitli ofis programları konusunda da desteğini esirgemiyor. Program ile dosya oluşturma, silme, çalıştırma, fare ve klavye kontrolü scriptler uygulama, ses ve görüntü kaydı gibi gelişmiş imkanlarına ulaşabilirsiniz. 

İlk açtığınız zaman karmaşık bir arayüz ile sizleri karşılıyor olsa da temel fonksiyonlarını öğrendikten sonra sorunsuz bir şekilde kullanabileceğinize inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
7.88
BOYUT
7.1 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,706
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.