WhatsApp Messenger Web

WhatsApp Messenger Web

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Web İçin WhatsApp Messenger

Bildiğiniz üzere Dünya genelinde popüler olduğu gibi ülkemizdede fazlasıyla popüler olan mesajlaşma uygulaması artık İnternet tarayıcılarında kullanılabilir. Mobilden sonra web ortamına da girmesini isteyen kullanıcıları sevindiren bir haber. WhatsApp Messenger, Google Chrome uyumlu olarak çalışıp arkadaşlarınıza mesaj göndermenize ve onlardan gelen mesajları okumanıza imkan sağlamaktadır. 

Bildirim özelliği tarayıcıda da devam ediyor. Artık daha hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla mesajlaşmanıza imkan sağlayan uygulama ile yeni bir mesaj geldiği zaman anında haberdar olabiliyorsunuz. Bildirim almak istemeyen kullanıcılar ise masaüstü bildirimleri almayı kapatabilir. 

WhatsApp Messenger uygulamasını web tarayıcınızda kullanabilmek için yapmanız gerekenler ise şöyle;
İlk olarak https://web.whatsapp.com adresine gidip ardından karşınıza çıkan QR kodunuzu okutmanız gerekiyor. Veri kullanımını azaltmak için lütfen telefonunuzda Wi-Fi bağlantısını kurun. 

WhatsApp uygulamasının son sürümünü kullanmıyorsanız sürümü güncelleyin. Şuan için iOS işletim sistemli cihazlara destek vermiyor. Ancak Android, BlackBerry ve Windows Phone cihazınızda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Eğer adımları sorunsuz bir şekilde tamamlıyorsanız QR kodu tarama işlemi sonrasında web tarayıcı üzerinden WhatsApp'a otomatik olarak giriş yapmış olacaksınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Mobil Uygulamalar
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
163,860
HEMEN İNDİR (8.24 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 5 Ortalama Puan: 3.4
5
3
4
0
3
0
2
0
1
2
TARTIŞMALAR
Gizem Gizem 1 yıl önce
telefonum nokia x3 02 ama kodu nasıl okutacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun
özgür demir 1 yıl önce
Opğ
BARIÅž EREN BARIÅž EREN 1 yıl önce
uygulamada çok kolaylık sağladığınız için teşekkürler dilerim
ela ela 1 yıl önce
bılgısayara nasıl yardıwı ola bılırsınız
demiz 1 yıl önce
deniz