Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WhatsApp Messenger Web
Web İçin WhatsApp Messenger

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Bildiğiniz üzere Dünya genelinde popüler olduğu gibi ülkemizdede fazlasıyla popüler olan mesajlaşma uygulaması artık İnternet tarayıcılarında kullanılabilir. Mobilden sonra web ortamına da girmesini isteyen kullanıcıları sevindiren bir haber. WhatsApp Messenger, Google Chrome uyumlu olarak çalışıp arkadaşlarınıza mesaj göndermenize ve onlardan gelen mesajları okumanıza imkan sağlamaktadır. 

Bildirim özelliği tarayıcıda da devam ediyor. Artık daha hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla mesajlaşmanıza imkan sağlayan uygulama ile yeni bir mesaj geldiği zaman anında haberdar olabiliyorsunuz. Bildirim almak istemeyen kullanıcılar ise masaüstü bildirimleri almayı kapatabilir. 

WhatsApp Messenger uygulamasını web tarayıcınızda kullanabilmek için yapmanız gerekenler ise şöyle;
İlk olarak https://web.whatsapp.com adresine gidip ardından karşınıza çıkan QR kodunuzu okutmanız gerekiyor. Veri kullanımını azaltmak için lütfen telefonunuzda Wi-Fi bağlantısını kurun. 

WhatsApp uygulamasının son sürümünü kullanmıyorsanız sürümü güncelleyin. Şuan için iOS işletim sistemli cihazlara destek vermiyor. Ancak Android, BlackBerry ve Windows Phone cihazınızda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Eğer adımları sorunsuz bir şekilde tamamlıyorsanız QR kodu tarama işlemi sonrasında web tarayıcı üzerinden WhatsApp'a otomatik olarak giriş yapmış olacaksınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
8.24 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
147,787
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.