n7player Music Player indir
n7player Music Player

n7player Music Player indir

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

Windows Phone için Müzik Çalar Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz n7player Music Player uygulamasıyla müzik dinleyebilirsiniz. Cihazınızın müzik çalarına alternatif bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız n7player Music Player'i kullanabilirsiniz. 

Daha önce 10 milyondan fazla indirmeye ulaşan n7player Music Player uygulaması Windows Phone platformunda beta sürüm olarak karşımıza çıkıyor. Henüz bir kaç eksiği olsa da kesinlikle indirip denemenizi öneriyorum. Geniş özelliklere sahip olan n7player Music Player uygulamasında albüm ve şarkı isimlerine büyük yazılarla ulaşabildiğiniz gibi çalmakta olan şarkının tasarımı da oldukça başarılı. 

Sade bir arayüze sahip olan n7player Music Player uygulaması kitaplığınızda ve SD kartınızda bulunan şarkıları otomatik olarak senkronize edebilirsiniz. Windows Phone sürümünde yer alan en büyük eksiklik ise ekolayzırdır. Tabii ilerleyen güncellemelerde bu özelliğin de ekleneceğini düşünüyorum. Eğer sizde Windows Phone cihazınıza alternatif bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız n7player Music Player'i kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
1.1.7.39
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone Windows Phone
İNDİRİLME
3,427
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?