Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

WiFi Booster Pro
Windows Phone Için WiFi Güçlendirici

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Windows Phone işletim sistemli cihazınızda kullanabileceğiniz WiFi Booster Pro uygulamasıyla WiFi sinyal gücünü arttırabilirsiniz. İnternet üzerinde hızlı bir şekilde gezinmek amacıyla kullanbileceğiniz WiFi Booster Pro uygulaması sayesinde tek dokunuşla kablosuz bağlantınızın sinyal gücünü yüzde 30 oranında arttırabilirsiniz. 

Sinyal gücünü fazla alamayan telefonlar için hazırlanmış olan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kullanım açısından kolay olan WiFi Booster Pro programı özel bilgi gerektirmez. Verimli bir şekilde bağlantıları kurabileceğiniz WiFi Booster Pro uygulması gerekli tüm ayarları sizin için otomatik olarak gerçekleştirir. 

Windows Phone cihazınızın WiFi sinyalini güçlendirmek için kullanabileceğiniz başarılı bir program olup ön bellekteki kalıntıları temizler. WiFi adaptör sürücülerini yeniden yapılandıran uygulama IP adresini yeniden atarak WiFi modülünü yeniden başlatır. 

2G, 3G, 4G/LTE bağlantı biçimlerini destekleyen uygulama indirme hızını da etkiliyor. Etkileyici sonuçlar elde etmenize imkan sağlayan uygulama sayesinde dosya transfer hızını iyileştirebilirsiniz. 

WiFi Booster Pro uygulamasından faydalanmak için tek yapmanız gereken şey "Boost My WiF signal" kutucuğunu işaretleyip "Boost Now" butonuna dokunmak. Tüm işleriniz işte bu kadar kolay. 

Reklam içermeyen uygulama sade bir arayüze sahip. Eğer sizde WiFi sinyal gücünü iyileştirmek istiyorsanız Windows Phone işletim sistemli cihazınıza WiFi Booster Pro uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0.0
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
5,807
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Phone
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.