Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Windows XP için Windows Media Player 9 Series
Windows XP için Medya Oynatıcı Program

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı sayesinde medya dosyalarınızı kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı ile medya dosyalarınızı kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. İçerisinde kapsamlı özelliklerin bulunduğu Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı ses dosyalarını, müzik dosyalarını yada videoları sorunsuz bir şekilde oynatmanıza imkan sağlamaktadır. 

Hızlı bir akışın yanısıra daha hızlı başlatma ve akıllı müzik kutusu gibi 'nin üzerindeki yeni özellikle karşımıza çıkan Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı özel bir kullanıcı deneyimi gerektirmiyor. Son derece anlaşılır ve açklayıcı bir arayüze sahiptir. 

Ses ve video formatındaki dosyalarınızı oynatabilmeniz için hazırlanan Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı kapsamlı özelliklere sahiptir. Eğer sizde Windows XP bilgisayarınızda medya dosyalarını oynatmak için popüler ve klasik bir programa gerek duyuyorsanız Windows XP için Windows Media Player 9 Series programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
8.86 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
3,288
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.