Windows XP için Windows Media Player 9 Series

Windows XP için Windows Media Player 9 Series

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows XP için Medya Oynatıcı Program

Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı sayesinde medya dosyalarınızı kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı ile medya dosyalarınızı kolay bir şekilde oynatabilirsiniz. İçerisinde kapsamlı özelliklerin bulunduğu Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı ses dosyalarını, müzik dosyalarını yada videoları sorunsuz bir şekilde oynatmanıza imkan sağlamaktadır. 

Hızlı bir akışın yanısıra daha hızlı başlatma ve akıllı müzik kutusu gibi 'nin üzerindeki yeni özellikle karşımıza çıkan Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı özel bir kullanıcı deneyimi gerektirmiyor. Son derece anlaşılır ve açklayıcı bir arayüze sahiptir. 

Ses ve video formatındaki dosyalarınızı oynatabilmeniz için hazırlanan Windows XP için Windows Media Player 9 Series programı kapsamlı özelliklere sahiptir. Eğer sizde Windows XP bilgisayarınızda medya dosyalarını oynatmak için popüler ve klasik bir programa gerek duyuyorsanız Windows XP için Windows Media Player 9 Series programını Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Ses/Görüntü Oynatıcılar
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP
İNDİRİLME
3,817
HEMEN İNDİR (8.86 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?