Wondershare Video Editor

Wondershare Video Editor

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Video Oluşturma ve Düzenleme Editörü

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Wondershare Video Editor programı sayesinde elinizde bulunan videoları kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. 

Zengin içeriklerin yer aldığı başarılı bir program olup video kliplerinizi, yazılarınızı, müziklerinizi hızlı bir şekilde içe aktarabilirsiniz. 

Çeşitli efektlerin yer aldığı Wondershare Video Editor programında kendi filminizi hızlı bir şekilde oluşturmanız mümkün. Çeşitli filtreleme efektleri, dinamik geçişler, 300 efekt ve benzersiz düzenleme araçları bulundurmaktadır. 

Fotoğraf, video ve ses klipleri formatında bulunan dosyalarınızı kullanıp olağanüstü filmler oluşturabilirsiniz. 

Kendi filminizi yapabileceğiniz Wondershare Video Editor programı videolarınız, fotoğraflarınız ve ses dosyalarınız üzerinde kesme, kırpma gibi işlemler yapmanıza izin vermektedir. 

Wondershare Video Editor programıyla oluşturmuş olduğunuz filmleri hızlı bir şekilde Youtube, Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Eğer sizde video düzenlemek ve oluşturmak için başarılı bir editöre gerek duyuyorsanız Wondershare Video Editor'u denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Ses/Görüntü Düzenleyiciler
VERSIYON
3.1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,866
HEMEN İNDİR (944.07 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?