Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Word Online
Ücretsiz Çevrimiçi Microsoft Word Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Masaüstünüz de doğrudan Word uygulamasına ulaşmayı ister miydiniz? Word Online ile  doğrudan masaüstünüzden Word uygulaması ile belgeleriniz üzerinde gerçek zamanlı çalışma imkanını getiren Office uygulaması sizlerle. Word Online’da Office programının sahip olduğu birçok işlevi bulmanız mümkün.

Ücretsiz sürüm dediğimiz Word Online, Windows ve Mac sistemlerle uyumlu Microsoft Office uygulamasıdır.
Word Online, Microsoft Word'ün cok sık kullanılan bir başka özelliklerini de bir araya getirir ve belgelerinizi bulunduğunuz iş ortamındaki arkadaşlarınızla denetleyip düzenleme fırsatı vererek paylaşmanızı sağlamaktadır. Bu uygulamada belgeleriniz üzerinde çalışma yaparken  yaptığınız tüm işlem OneDrive hesabınıza aktarılarak kaydedilir.

Word Online’ı kullanabilmeniz için yapmanız gereken şey Microsoft hesabınızın olmasıdır. Google Chrome tarayıcınız kullanarak  tek tuşla Word belgeleri oluşturma kolaylığı sağlayan Word Online’ı Microsoft hesabınıza giriş yaptıktan sonra çevrim içi ortamda Word belgeleriniz üzerinde çalışmaya başlamanız mümkün. Word Online’ı ister tarayıcınızdaki uygulamalar butonunu tıklayıp yada Chrome Uygulama Başlatıcı”yı kullanarak direk masaüstünüzden başlatabilirsiniz.

Size yardımcı olacak Word Online, çok yüksek fiyattan satılan Microsoft Office yazılımının en sık kullanılan işlevlerini içeren ve  ücretsiz bir Office uygulamasıdır.  Farklı paketlerle sizlere sunulan Office yazılımı için harcaycak paranız yok ise Word Online da işlerinizi çok kolay yapabileceksiniz.

Eğer Word'ü online değilde bilgisayarınıza yüklemek isterseniz Word indir linkine tıklayarak programı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.5.2
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İNDİRİLME
25,367
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.