Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

XL Delete
Eski Program ve Dosyaları Silme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz XL Delete programı sayesinde eski dosyaları ve programları silebilirsiniz. Bilgisayarınızda yer alan eski program ve dosyaları silmek amacıyla kullanabileceğiniz etkili bir programdır. 

Geri dönüşüm kutusuna yolladığınız o işinize yaramadığını düşündüğüniz programlar, dosyaları ve belgelerin silindiğine inanıyorsunuz değil mi? Böyle düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Oysa siz onları silince onlar arkalarından izler bırakır. Bunlar banka kayıtlarını hesap bilgileriniz önemli verileriniz dahi olabilir. 

Kullanım açısından kolay olan programla sadce birkaç adımda dosyalarınızı tamamen silebilirsiniz. Sabit diskinizde görebildiğiniz boş alanı güvenli bir şekilde temizlemenize imkan sağlayan XL Delete programı aynı zamanda çıkartılabilir ve taşınabilir tüm disklerde güvenli bir hizmet sunmaktadır. İz bırakmadan tüm silinmiş dosyaları kesin olarak bilgisayarınızdan silmenize imkan sağlayan XL Delete programını sitemizden güvenli bir şekilde indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.7
BOYUT
6.86 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,181
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.