Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

4K Slideshow Maker

reklam

Slayt Şovları Hazırlama Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Gözde slayt şov hazırlamak amacıyla kullanabileceğiniz 4K Slideshow Maker programı özel hayatınızda, iş hayatınızda yada akademik hayatınızda size yardımcı olacaktır. 

Kullanım açısından kolay olan 4K Slideshow Maker programı sunum hazırlama araçları bulunduruyor olsa da animasyonlar koymak ve hareketlendirmek içinde yardımcı oluyor. 

Ofis programları içerisinde sunum hazırlama araçları olsa da bunlarla animasyon yapmak biraz emek gerektiriyor. Kullanım açısından kolay olan 4K Slideshow Maker programı ile zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Resimlerinizi programa yerleştirmeden direkt olarak profesyonel bir görünüme sahiptir. 

Hazırladığınız slaytların arkaplanına istediğiniz müzikleri ekleyebilirsiniz. Resimlerinizi hem bilgisayardan hemde Instagram üzerinden yükleyebilirsiniz. 

İçerisinde yer alan yüz tanıma teknolojisi sayesinde sevdiklerinizin yanlışlıkla atlama durumu imkansız hale gelen 4K Slideshow Maker programını Facebook hesabınız üzerinden de hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Eğer sizde 4K Slideshow Maker programını sitemizden hemen indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.0.450
BOYUT
24.87 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,201
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.