Photo Flash Maker indir
Photo Flash Maker

Photo Flash Maker indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Animasyon Oluşturma Programı

Photo Flash Maker programını kullanarak kolay bir şekilde flash animasyonları oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Photo Flash Maker programı fotoğraf ve müzik dosyalarınızın birleştirme işlemini gerçekleştirerek harika slayt gösterileri oluşturmanıza imkan sağlamaktadır. 

Dilerseniz hazır şablonları kullanarabilir ve animasyonları kendinize özgü yapabilirsiniz. İnternet üzerinde kendinize ait olan sayfa ve sosyal paylaşım platformlarında paylaşmanıza imkan sağlamaktadır. Slayt gösterileri, flash animasyonları, html ve swf formatında kaydederek sabit diskinizde saklayabilirsiniz.

İnanılmaz bir web galeriye sahip olmak isteyen bilgisayar kullanıcıların tercih edeceğine inandığım bir program olup kolayca slayt gösterisi oluşturabilmeniz adına sizlere kullanışlı kontroller sunmaktadır. Program arayüzü size özel kolay slayt oluşturmaya imkan sağlamaktadır. Temel profesyonel albümü için içerisinde en iyi tasarlanmış şablonlar 6 farklı kategoride bulunmaktadır. Blogger, MySpace ve diğer birçok sosyal web siteleri için embed kodunu kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Animasyon
VERSIYON
5.57
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,433
HEMEN İNDİR (36.25 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?