4K Slideshow Maker indir
4K Slideshow Maker

4K Slideshow Maker indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Slayt Şovları Hazırlama Programı

Gözde slayt şov hazırlamak amacıyla kullanabileceğiniz 4K Slideshow Maker programı özel hayatınızda, iş hayatınızda yada akademik hayatınızda size yardımcı olacaktır. 

Kullanım açısından kolay olan 4K Slideshow Maker programı sunum hazırlama araçları bulunduruyor olsa da animasyonlar koymak ve hareketlendirmek içinde yardımcı oluyor. 

Ofis programları içerisinde sunum hazırlama araçları olsa da bunlarla animasyon yapmak biraz emek gerektiriyor. Kullanım açısından kolay olan 4K Slideshow Maker programı ile zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Resimlerinizi programa yerleştirmeden direkt olarak profesyonel bir görünüme sahiptir. 

Hazırladığınız slaytların arkaplanına istediğiniz müzikleri ekleyebilirsiniz. Resimlerinizi hem bilgisayardan hemde Instagram üzerinden yükleyebilirsiniz. 

İçerisinde yer alan yüz tanıma teknolojisi sayesinde sevdiklerinizin yanlışlıkla atlama durumu imkansız hale gelen 4K Slideshow Maker programını Facebook hesabınız üzerinden de hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Eğer sizde 4K Slideshow Maker programını sitemizden hemen indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Animasyon
VERSIYON
1.3.0.450
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
2,552
HEMEN İNDİR (24.87 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?