Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Adobe After Effects

reklam

Videoya Efekt Ekleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Televizyon, reklam ve sinema alanında en çok kullanılan programlardan birisi olan Adobe After Effects programını sizlere tanıtacağız. Peki neden çok kullanılan programlardan birisi olmuştur..? Sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi vereceğiz. 

Daha önce kameranızla çektiğiniz görüntülerin renk tonlamalarını yapma, üzerine yazı ekleme, etkili değişiklikler yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza atmış olduğunuz fotoğrafları resimleri düzenleyebilirsiniz.

Hareketli imaj dosyaları için Adobe After Effects programını seçin! Oldukça güçlü ve hoş bir tasarıma sahiptir. Özel efektler ekleyerek videonuzun kalitesini arttırabilir ve daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Adobe şirketinin ürettiği kaliteli yazılımlarından yalnızca birtanesidir. Videolarınızı eğip bükme gibi araçlar içermektedir.

Genelde sinema sektöründe olan kişilerin tercih ettiği yazılımlardan biridir. Kurgu ve montaj kullanımında kullanabildiğiniz gibi aynı zamanda haraketli grafik oluşturma yönü ile de ön planda olan programlardan biridir. 2 boyutlu haraketli grafikler gerçekleştirmeniz için harikadır. Video dosyalarınız üzerinde otomatik olarak çerçeveler ekleyebilirsiniz.

Eğer sizde bu yazılımı kullanmak istiyorsanız sitemizden deneme sürümünü güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Program Hakkında Daha İyi Bilgi Sahibi Olmak İçin İzlemenizi Öneririm.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
Professional C6 11.0.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
7,981
GELİŞTİRİCİ
Adobe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.