Photo Brush indir
Photo Brush

Photo Brush indir

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Photo Brush, resimlerinizi düzenleyebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir resim düzenleme programıdır.

Programdan birbirinden gelişmiş bir çok düzenleme aracı bulunmaktadır, bunlardan bazılarını saymak gerekirse başlıca araçlar şunlardır; resimler üzerinde artistik değişikler yapabilme, resimlere efekt verme, rötüş yapma, tarayıcı ve daha bir çok özellik bulunmaktadır. Programı normalde de kullanıyorsanız zaten yapmanız gerekenler çok basittir sizin için.

Resimlerinizi düzenlerken birbirinden farklı ve zengin bulacağınız araçlar ile diğer programları aramanıza gerek kalmayacak bu yazılım ile hemen hepsini yapabilirsiniz. Bir çok seçenekle resimlerinizi düzenlemek, efekt vermek istiyorsanız aradığınız programın Photo Brush olması kaçınılmazdır. 

Ayrıca programda çok az resim düzenleme programı tarafından desteklenen, EXIF olarak adlandırılan bir özellikte mevcut bu özelliğin tam olarak ne işe yaradığınız biraz açıklamak gerekirse EXIF bir resmin ne zaman çekildiğini, tarih, saat ve resim özellikleri gibi bilgileri toplayan bir özelliktir. Bu araç sayesinde resimlerinizi hagi tarihte çektiğinizi ve resimleriniz hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
5.30
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İNDİRİLME
2,655
HEMEN İNDİR (12.98 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
2
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?