GSA Photo Manager indir
GSA Photo Manager

GSA Photo Manager indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Fotoğraf Organize Etme ve Slayt Yapma Programı

Görüntüleri JPG, BMP ve PNG formatlarına dönüştürmenize izin veren bu pratik uygulamayla HTML fotoğraf albümleri veya slayt gösterileri oluşturabilirsiniz. 

Kullanıcılar günümüz teknolojisiyle ellerinde çok çeşitli görüntü formatlarına sahipler. Fotoğraflar basit kapsayıcıları kadar değerli olsa da benzer öğeleri bir araya getiren ve bütün pakete ekstra bir değer veren albümler ve kataloglar da üretebilir. En sevdiğiniz görüntülerden HTML albümleri oluşturabilirsiniz. Kullanıcıların formatlar arasında temel dönüşümler yapmalarına CD'lere belge yazmak için izin vererek kullanışlı bir görüntüleme yardımcısı olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama son derece sezgiseldir ve kolay navigasyon için sekme tabanlı bir arayüze sahiptir.

Fonksiyonlar arasında HTML albümlerinin oluşturulması, temel dönüşüm görevleri verilmesi, slayt gösterisi oluşturma, disklere veri aktarma ve resim veritabanlı oluşturma gibi özellikler bulundurmaktadır. Kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olduğu için hangi fonksiyonun en değerli olduğunu söylemek ne yazık ki güç.. 

Tüm multimedya klasörlerini toplu işleme

Basit ve hızlı bir şekilde resim dosyalarınızın klasörlerini toplu işleyebilirsiniz. Kullanıcılar, başlık ve açıklama gibi sayfa bilgilerini anahtar kelimeleri de özelleştirilebilir. Tüm parametreler tanımlandıktan sonra uygulama otomatik olarak resimlerin özelleştirilmiş tablo benzeri bir yapıya sahip HTML belgesi oluşturmaktadır. Desteklenen giriş uzantıları arasında JPG'ler, BMP'ler, TIF'ler, PNG'ler veya GIF'ler bulunur ve çıkış dönüşüm biçimleri JPG'ler, BMP'ler ve PNG'lerdir.

Sonuç olarak GSA Photo Manager, hızlı bir şekilde HTML albümleri oluşturabileceği için büyük multimedya kütüphanelerine sahip olmak isteyen herkes için iyi bir araçtır. Eğer sizde görüntülerinizi HTML fotoğraf albümüne yahut slayt gösterisine dönüştürmek istiyorsanız GSA Photo Manager programını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Resim Editörleri
VERSIYON
1.4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,883
GELİŞTİRİCİ
GSA
HEMEN İNDİR (6.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?