Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

AMD Clean Uninstall Utility

reklam

AMD Sürücülerini Kaldırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış AMD Clean Uninstall Utility programı ile ekran ve ses sürücülerini güvenli hızlı bir şekilde kaldıabilirsiniz. 

Klasik yöntemler ile kaldırılmayan AMD yazılım bileşenlerini AMD Clean Uninstall Utility programıyla kaldırabilirsiniz. Yazılım bileşenlerini tamamen sistemden kaldırmanıza imkan sağlayan AMD Clean Uninstall Utility programı AMD APU, AMD profesyonel, AMD masaüstü, AMD dahili ekran kartlarını desteklemektedir.

Her düzey kullanıcıya yönelik hazırlandığından özel bir deneyim gerektirmez. AMD sürücü ve programlarını kaldırma işini gerçekleşirebileceğiniz AMD Clean Uninstall Utility programını Windows bilgisayarınıza sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

AMD Clean Uninstall Utility ile AMD sürücülerini kaldırmak için indirmiş olduğunuz AMDCleanupUtility.exe dosyasına çift tıkladıktan sonra tüm AMD sürücüleri ve uygulama bileşenleri kaldırılacak uyarı karşınıza çıkacaktır. Buna tamam dedikten sonra silme işlemi başlıyor.

Arka planda kaldırma işlemi tamamlanıyor. İşlem bitince View Report’a tıklayıp sistemden kaldırılan bileşenlerin bir listesini kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.  Kaldırılma işleminin tamalanabilmesi için Windows bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmektedir. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
6 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,522
GELİŞTİRİCİ
AMD
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.