Driver Talent

Driver Talent

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Sürücü Güncelleme Yedekleme Geri Yükleme Programı

Driver Talent programı ile yedekleme işini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yedekleme, geri yükleme, kaldırma ve yeniden yükleme desteği ile bulunduran program farklı seçeneklerle sezgisel bir arayüzle geliyor. Driver Talent, bilgisayarınızı en iyi seviyede tutmak için tüm sürücüleri otomatik olarak tanımlayan en yeni güncellemeleri çevirimiçi olarak bulur. Bununla birlikte en son sürümlere taşımayı teklif eden bir uygulamadır.

Kurulum işlemi hızlıdır. Bununla birlikte, bu belirtilmemesine rağmen, yardımcı program bilgisayarı her açtığınızda çalıştırmak üzere Windows başlatma sırasına entegre olur. Bu seçenek, ayarlar panelinden devre dışı bırakılabilir. Program ana bileşenlerin farklı alanlarda düzgünce düzenlediği keyifli ve sezgisel bir arayüzle geliyor. 

Sürücüleri tarayın indirin ve yükleyin.. 
Başlangıçta Windows sürümünüzü otomatik olarak algılar ve eski sürümleri görüntülemek için yüklü tüm sürücüleri tarama izni ister. Bunlar duruma göre (kararlı veya en son) filtrelenebilir. En yeni sürücülerin tarihi, sürümü ve boyutu gösterilir. Çevirimiçi olarak birden fazla sürüm mevcutsa istediğiniz sürücüyü seçebilirsiniz. Programa seçilen sürücüler için yükleyici otomatik olarak indirip çalıştırması talimatı verebilir ve en son dürümünü bilgisayara indirebilirsiniz. 

Ekstra özelliklerin de yer aldığı Driver Talent programı sürücüleri yeniden yüklemenize, kaldırmanıza, yedeklemenize ve geri yüklemenize yardımcı olur. İşlemci, saat, önbellek, çekirdek sayısı, kurulum ve önyükleme süreleri gibi donanım bilgileriyle birlikte çevresel tüm sürücüleri de incelemek mümkündür. Bu veriler düz metin belgesine aktarılabilir.  

Değerlendirme ve sonuç
Sürücü taramaları ve yüklemeleri ile ilgili testlerimiz esnasında yedekleme ve geri yükleme işini başarıyla gerçekleştiren Driver Talent programı sistemi fazla yormadı. Sonuç olarak Driver Talent, diğer faydalı araçlar eşliğinde sürücüleri indirip güncellemek için dinamik bir arayüz sunuyor. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
6.5.52.156
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
4,504
HEMEN İNDİR (11.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?