Nsasoft Hardware Software Inventory indir
Nsasoft Hardware Software Inventory

Nsasoft Hardware Software Inventory indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Bilgisayar Yazılım ve Donanım Öğrenme Programı

Kurumsal, ev ve ofis için güçlü bir ağ olup Nsasoft Hardware Software Inventory programıyla sisteminizi tarayabilir yazılım hakkında eksiksiz bir rapor çıkartabilirsiniz. Yazılım ile ağdaki tüm bilgisayarları tarayabilir bilgisayar donanım ve yazılım uzak makineler hakkında eksiksiz rapor üretmektedir. Bir ağ içerisinde yer alan makineleri tarayarak tam donanımlı bir rapor oluşturmaya yarayan ağ envarter programıdır. 

Sade ve kullanışlı amaca yönelik bir program olup kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Programın ana penceresi, bir tanesi taranan ve tanımlanan bilgisayarların listelendiği, diğeri Genel Bilgiler, İşlemci, Depolama ve Video Sistemi gibi son kullanıcıların ilgili tüm bilgileri görüntülerken üç panel halinde bölümlere ayrılmıştır.  Uygulamayı ilk kez başlattığınızda, otomatik olarak ağınızı tarar ve mevcut bilgisayarları sol panelde görüntüler. Bu şekilde, işlemci, çevresel aygıtlar, modemler, depolama, anakart veya ağ bağdaştırıcıları gibi her bir bilgisayarın donanım bilgilerini inceleyebilirsiniz.
Tanımlanan tüm veriler otomatik olarak merkezi veritabanına eklenecek, böylece raporları kolayca oluşturulur. HTML, XLS, CSV, XML, SQLite veya TXT'ye atıfta bulunarak çeşitli biçime aktarabilirsiniz, ardından dilerseniz bunları iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Tanınan PC'leri belirli gruplarda veya kategorilerde gruplamak istiyorsanız, Dosya menüsünden Add Group yani 'Grup Ekle' seçeneğine erişebilir ve daha sonra tarama yapmak istediğiniz adını, kimlik doğrulama kimlik bilgilerini ve IP adreslerini girebilirsiniz.

Belirli bilgisayarlar sol panoda görüntülenmiyorsa, 'Search Network Neighborhood' yani çevredeki bağlantıları ara seçeneğine kolayca erişebilir ve daha sonra açılan listeden ilgilendiğiniz bilgisayarları seçebilirsiniz.
Genel olarak Nsasoft Hardware Software Inventory programı mevcut bilgisayar ve bir ağ içerisindeki sistemleri tam donanımlı bir rapor oluşturmak için başarılı bir çözüm olup bu tarz bir programa ihtiyaç duyanların denemesini öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Sistem Araçları
VERSIYON
1.5.8.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,288
HEMEN İNDİR (2.37 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?