Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Ashampoo WinOptimizer

reklam

Kapsamlı Sistem Bakım Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Ashampoo WinOptimizer programı sayesinde bilgisayarınızın sistem bakımını yaparak performansını koruyabilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz Ashampoo WinOptimizer programı sayesinde istediğiniz sistem araçlarını kullanarak işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sık sık kullandığınız işlemleri gerçekleştirmek adına araçları favoriye alabilirsiniz. Favoriye aldığınız araçları hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda hackerlar tarafından üretilen zararlı virüs yazılımlarını kaldırmak için de Ashampoo WinOptimizer programını kullanabilirsiniz. Gereksiz olan dosyalarını sisteminizden kaldırabilirsiniz.

Bilgisayar konusunda pek bir deneyimi olmayan kullanıcıların bile kullanabileceği bir program olup Türkçe dil desteği sunmaktadır. Diskleriniz üzerinde gereksiz verileri silmenize ve diskleri birleştirmenize olanak sağlamaktadır. Yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmanıza imkan sağlamaktadır. Geri yükleme işlemlerinizin hepsini Ashampoo WinOptimizer programı ile geliştirebilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
14
BOYUT
32.71 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,022
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.