Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

BallisticNG

reklam

Ücretsiz Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

BallisticNG oyununda sizleri kıyasıya bir yarış deneyimi bekliyor. 14 farklı yarış pistinin yer aldığı oyunda 5 farklı oyun modu bulunmaktadır. 13 farklı yarış takımından beğendiğinizi seçebilirsiniz. Serbest bir şekilde aracınızı kullanmanıza olanak tanıyan BallisticNG oyunu mod araçlarıyla birlikte gelmektedir. 

Oyun içerisinde turnuvalara katılabilir dilerseniz serbest bir şekilde aracınızı da kullanabiliyorsunuz. Farklı oyun modları bulundurmasıyla yarışçıların hoşuna gidecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Retro tarzda bir görünüm sunan oyun grafikleri açısından da eski tarzda oyunseverlerin hoşuna gidecektir. 

Yer çekimine karşı geldiğimiz oyunda istediğiniz takımdan birini seçtikten sonra kendi kariyerinize başlıyorsunuz. Ardından rakiplerinizi geride bırakmak adına fizik kurallarına ve yer çekimine meydan okumaya çalışıyoruz. Havada süzülürken en hızlı şekilde yol almaya çalıştığımız oyunda hoverboard tarzı araçlar gelişmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Eğer sizde yarış oyunlarını seviyorsanız BallisticNG'ı mutlaka Windows bilgisayarlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,140
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.