PAKO - Car Chase Simulator indir
PAKO - Car Chase Simulator

PAKO - Car Chase Simulator indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Polis Kovalamacası Simülatörü

PAKO - Car Chase Simulator, Windows bilgisayarınızda sürüş yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz başarılı bir simülasyondur. Polis kovalamaca oyunu olup sürüş yeteneklerinizi zorlu bir teste koyan heyecan dolu bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Daha önce mobil sürümleri yayınlanmış olan PAKO - Car Chase Simulator yarış oyununda farklı bir deneyim yaşamamız kaçınılmaz oluyor. 

Oyunda polisten kaçmaya çalışıyorken aracımız yavaşlamıyor yahut bizim yapacağımız tek şey aracımızı sağa ve sola yönlendirip etraf çarpmamasını sağlamak. Oyunda polis bizi durdurursa yada herhangi bir yere çarparsak oyun sonlanıyor. Dolayısıyla bizim refleks becerilerimizi en iyi şekilde göstermemiz gerekiyor. 

Gelişmiş grafiklere sahip olan PAKO - Car Chase Simulator oyununu aynı bilgisayar üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Çok oyunculu modda ekran bölünüyor ve 4 oyuncuya kadar oyunun oynamanız mümkün oluyor. Gamepad gibi kontrol cihazlarıyla da uyumlu çalışıyor. Oyun kontrolleri bilgisayar oyuncuları için özel olarak hazırlanmış PAKO - Car Chase Simulator oyununda çeşitli silahlar da bulunuyor. Bununla birlikte polisleri ve power-upları istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz. 

PAKO - Car Chase Simulator  Sistem Gereksinimleri
- Windows 8.1 işletim sistemi

- 2.53 GHz çift çekirdekli işlemci

- 4 GB RAM

- Nvidia GeForce 8600 GT ekran kartı

- 150 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,994
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?