Brief Karate Foolish indir
Brief Karate Foolish

Brief Karate Foolish indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Eğlenceli Farklı Dövüş Oyunu

Bildiğiniz dövüş oyunlarını Brief Karate Foolish ile unutun!

Japonlar'ın uçuk hayal güçlerinin eseri olan ilginç bir dövüş oyunu olarak tanımladığımız Brief Karate Foolish oyunu ücretsiz olarak karşımıza çıkıyor. Windows bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Brief Karate Foolish oyununda yarı çıplak Japon dayılarımız tekme tokat kavgaya girişiyor. Onların bu kavgasına tanık olduğumuz oyunda ilk etapta dövüşçümüzü seçiyoruz. Ardından rakiplerimizi pataklamaya başlıyoruz. Turnuvayı birinci tamamlamaya çalıştığımız Brief Karate Foolish oyunu için absürd kelimesini kullanmak gayet yerinde olacaktır. 

Oyun içerisinde yer alan bazı dövüşçüler uzak doğu dövüş sanatlarındaki ustalıklarını sergilemeye çalışıyor. En güçlü dövüşçü olduklarını kanıtlamak adına ellerinden geleni yapıyor. Turnuvalara katılarak adama suikast yapmak için mücadele veriyorlar. 

Genel olarak 80'li ve 90'lı yıllarında oynadığımız oyunları hatırlatan ilginç grafiklere sahip basit bir dövüş oyunudur. Animasyonlar dışında klişe süper hareketler de oyunu keyifli br hale getiriyor. Oyunun görselleri ise düşük çözünürlüğe sahip. Bunun en büyük temel sebebi ise görsel stilini Mortal Kombat'a benzetmesidir. Genel olarak arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz keyifli düşük sistem gereksinimlerine sahip dövüş oyunu olduğundan Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,292
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?