Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Bombom

reklam

Sevimli Oyun

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bombon, sevimli bir tarayıcı oyunu olup indirmeye gerek bırkamayan sadece kayıt olarak oynamaya başlayabileceğiniz online bir oyundur. 

İçerisinde sevimli grafikler bulundurmasının yanısıra masalsı sahneler ve moda kıyafetleriyle bayanların ilgisini çeken Bombom oyununda skill efektleri ile erkeklerin de odak noktası olmayı başarmış. 

Özel skill efektleri ve savaş sahneleri ile dikkat çeken oyunda masalsı sahneler olması ile koca kafalı minik gövdeli karakterlerden oluşan çizgi film sahneleriyle oyuna başlayabiliyorsunuz. 

Savaş başladığı anda arka plan müzikleri devreye giriyor. Aynı zamanda komik ve eğlenceli sesler ile eğlenmenizin önünü açan oyun binbir çeşit kıyafet, şapka, yüz ifadeleri gibi birçok ifadeyi seçme imkanı sağlıyor.

Özel savaş efektleri içeren Bombom oyununda farklı silahlar kullanarak saldırı efektleriyle aklınızı başınızdan alacak sahnelere eşlik edebilirsiniz. Dilerseniz modern bir top kullanın dilerseniz taş devrine ait bir balta.. Seçim burda tamamen sizin. 

Oyunda kendi karakterinizi yaratabilir, kız yada erkek olmak üzere seçebileceğiniz tipleri çeşitli aksesuar ile özelleştirebilirsiniz.

Bombom oyununa girdikten sonra anasayfaya yönlendirileceksiniz. Anasayfada yer alan bölümün farklı bir kullanım amacı bulunmaktadır. Kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz bölümleri seçerek başlayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,611
GELİŞTİRİCİ
Mynet&337
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.