Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

BootVis

reklam

Windows XP Önyükleme Hızlandırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

BootVis ile Windows bilgisayarınızın performans ayarlarını yapılandırabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz BootVis programı otomatik olarak çalışmakta olup bilgisayarınızın performansını ve kadar sürede açıldığını yahut kapandığını öğrenmenize imkan sağlayan bir şema ile sizleri karşılayacaktır.

Bilgisayarınızın performansını izleyebilir izleme verilerine ulaşabilirsiniz. Sisteminizi analiz ve önyükleme süreçlerini optimize etmek için etkileyici bir hizmet sunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan performans izleme ve görüntüleme aracı olup daha hızlı XP ön yüklemesi yapmak ve devam ettirmek için kullanabileceğiniz Microsoft prgramıdır. 

Sisteminizi temizleyebilir, geçici dosyaları kaldırabilir, başlangıç uygulamalarını düzenleyebilir ve daha birçok işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Basit olması için tasarlanan BootVis programı temiz bir arayüze sahiptir. İşlevlerin ana pencerede görüntülenmesi ve size tek bir tıklamayla gerekli olan bilgileri sağlayacak klas bir görünüme sahiptir. 

Program aracılığıyla uygulanan optimizasyon verimli olduğundan emin olmak adına bilgisayarınızı kapatıp yeniden açmanız tavsiye edilir. Tüm verileri topladıktan sonra ön yükleme, disk kullanımı, CPU kullanımı, disk giriş ve çıkış işlem oluşturma gibi sisteminizle ilgili olan bitene ayrıntılı bir grafik halinde ulaşabilirsiniz. 

Genel olarak BootVis  programı özellikle daha hızlı ön yükleme ve sistem optimize etmek isteyen Windows XP kullanıcılarının ihtiyacını karşılayabildiğilden BootVis'i denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.37.0
BOYUT
273
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,102
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.