Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Driver Magician Lite

reklam

Windows İçin Sürücü Bulma Ve Güncelleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce

Driver Magician Lite programı sayesinde bilgisayarınızda bulunan donanım sürücülerini yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz. Format sonrasında sürücüyü geri kurmak inanılmaz kötü bir sıkıntı. Sizi bu sıkıntıdan kurtarmayı amaçlayan Driver Magician Lite programı sizin kendi sürücünüzü geri yüklemenize olanak sağlıyor. Bu sayede internette başka sürücüleri bulup kurmuyorsunuz. 

Dilerseniz sürücülerinizi de kolay  bir şekilde kaldırabiliyorsunuz. Donanım sürücüleri hakkında detaylı bilgilere ulaşmanıza imkan sağlayan Driver Magician Lite programı tanımlanamayan aygıtları tespit etmenize imkan sağlıyor. 

Türkçe bir arayüze sahip olan Driver Magician Lite programını bu sayede kolay bir şekilde kullanmanız mümkün. Program klasör içinde yedeklemiş olduğunuz sürücüleri yeniden kurduğunuz bilgisayarınızda hemen kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Donanım sürücüleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz istemediğiniz sürücüleri de kaldırabiliyorsunuz. Sürücü güncellemelerini Driver Magician Lite programıyla takip ederek bilgisayarınızın daha güncel olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer sizde Windows bilgisayarınızda bulunan donanım sürücüleri yedeklemek ve geri yüklemek istiyorsanız Driver Magician Lite programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.42
BOYUT
1.57 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,107
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.