GameRoom indir
GameRoom

GameRoom indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış GameRoom programı sayesinde tüm oyunlarınızı platformda tutabilirsiniz. Bununla birlikte işlevsel özelliklere de sahip olmanız mümkün. Bilgisayarınızda oynadığınız tüm oyunları GameRoom'da toplayabilirsiniz. Sahip olduğu özelliklerle zaten gayet iyi olduğunu kanıtlıyor. 

Yüklediğiniz oyunları yahut satın aldığınız oyunları bir noktada toplamanıza olanak sağlayan GameRoom uygulamasıyla kontrol tamamen size geçiyor. Oyunlara düşkün biriyseniz GameRoom programı işinizi görecek. Gelişmiş arayüze sahip olan kullanıcı dostu ile birlikte filtreleme özellikleriyle birlikte gelen GameRoom programı ile kontrolünüz artıyor.

Oyunlarınızı açmak için kullanabileceğiniz başarılı bir uygulama olup ayrıca içerisinde bulundurduğu ince ayarlar ile oyun performansını arttırmanıza da olanak sağlıyor. Bu sayede daha aktif bir oyun deneyimi yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. FPS deneyimini yükseltmek ve daha gelişmiş bir oyun deneyimi için mutlaka GameRoom programını denemenizi öneriyorum. 

Ücretsiz olarak sunulan GameRoom programı Steam hesabınızdaki ve bilgisayarınızdaki oyunları otomatik olarak tarar bünyesine dahil eder. Bu sayede siz sadece oyunu başlatıp oyuna giriyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Çeşitli
VERSIYON
1.0.2.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
7,551
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?