Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

AndEX Project
Bilgisayarda Android Çalıştırma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

AndEX Project sayesinde Android işletim sistemini sorunsuz bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış AndEX Project programı ile Android çalıştırma işini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. USB belleklerinize dilerseniz DVD'lere yazdırabilir dilerseniz de USB belleği yada DVD'yi kullanarak bilgisayarınızda Android sistemini çalıştırma işini yapablirsiniz.

Bununla birlikte Android'in son sürümü olan 7.1.1'i çalıştıran program bunun için eski bir bilgisayar kullanıcısı olmanızı istemiyor. Elbette yine de deneyebilirsiniz ancak eski bilgisayarlarda AndEX Project programı çalışma göstermeyebilir. 

Android işletim sistemini kurduğunuz zaman belli Android uygulamaları beraberinde yüklü olarak geliyor. Ardından Google Play üzerinden istediğiniz uygulamayı indirebiliyorsunuz. Spotify, Google Earth, Mozilla Firefox, Google Chrome, YouTube gibi uygulamalara istediğiniz gibi erişebiliyor yahut uygulama marketinden sevdiğiniz başka uygulama oyunları indirmeniz mümkün oluyor.

Google Play üzerinden indireceğiniz bütün oyun ve uygulamaların çalışacağı AndEX Project programı tarafından garanti edilmemektedir. Eğer sizde Windows bilgisayarınıza Android işletim sistemini yüklemek istiyorsanız mutlaka AndEX Project'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
10.15 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
4,400
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.