Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Facebook Gameroom

reklam

Facebook Oyunları Paketi

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Facebook Gameroom sayesinde Facebook üzerinde oynadığınız tüm oyunları web tarayıcınızı açmadan oynayabilirsiniz. 

Facebook oyunlarını bulunduran başarılı bir yapıya sahip oyun paketidir. Ücretsiz olarak sunulan Facebook oyunlarını bünyesinde barındıran başarılı bir pakettir. İçerisidne Farmville oyunundan tutun Texas HoldEm Poker'e kadar birçok çeşitli oyun bulundurmaktadır. Facebook oyunlarını tek bir yerde toplayan Facebook Gameroom pakedi popüler oyunlar, yeni çıkan oyunlardan oluşmaktadır.

Aynı zamanda masa, spor, bulmaca, macera, arcade gibi farklı türde oyunlar liste halinde karşınıza çıkacaktır. Vitrinde yer alan tüm oyunları hızlı bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Hızlı bakış atabilir ve özel olarak arama yapıp oynamak istediğiniz oyuna hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Oyunları tarayıcınız açmadan oynayabiliyorsunuz. Facebook Gameroom'da oyun oynarken aynı zamanda sohbet etme, arkadaşlarınızdan gelen oyun bildirimlerini takip etme imkanınız da bulunuyor. Eğer sizde bilgisayar başında Facebook oyunlarıyla vakit geçiren biriyseniz Facebook Gameroom'u kullanarak tarayıcınızı açmadan istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
0
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
7,395
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.