Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Free Image Editor

reklam

Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Free Image Editor programı ile elinizde bulunan grafikleri düzenleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı düzenlemenize imkan sağlayan Free Image Editor program ücretsiz olarak sunulmaktadr. Profesyonel grafik tasarım araçları sağlamaktadır. Kolayca fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz program zorlu bir kurulum işlemi gerektirmiyor. Profesyonel bir uygulama olup görüntüleri taramak için tasarlanmıştır. 

Temiz bir arayüze sahip olan Free Image Editor programıyla fotoğraflarınızı yeniden boyutlandırmanız, renklerini ayarlamanız ve çeşitli efektler eklemeniz mümkün. 

Yükseklik, genişlik, çözünürlük, pozisyon yani kağıt boyutunu ayarlamanıza imkan sağlıyor. Dilerseniz fotoğraflarınızdan istemediğiniz kısımları kırpabilirsiniz. CPU ve sistem belleğini ılımlı bir miktarda kullanan Free Image Editor programı son derece başarılıdır. Eğer sizde elinizde bulunan fotoğrafları düzenlemek için başarılı bir editöre gerek duyuyorsanız Free Image Editor programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.4
BOYUT
1.6 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
844
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.