Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

GIMP

reklam

Bedava Photoshop Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Türkçe anlamıyla Resim işleme programı olan GIMP sayesinde özgür bir şekilde görüntülerinizi kolay bir şekilde işleyebilirsiniz. Oldukça basit ve kapalı kaynak resim araçları içeren kaliteli bir yazılımdır.

Bu yazılım aynı zamanda sadece Windows değil aynı zamanda MAC, OS, LİNUX ve daha birçok platformları desteklemektedir. Oldukça gelişmiş iki önemli grafiksel arayüze sahiptir.

Katmanları üst üste ekleyerek çalışabilme özelliği de sunmaktadır. İçerisinde çeşitli efekt araçları, özelliklere ekleyebilme, logo ekleme, reklam alanları yaratma, grafik tablet desteği gibi özellikler içermektedir. 

Resim kesme, döndürme ve fırça araçları da içermektedir. EXIF bilgilerinizi düzenleyebileceğiniz oldukça hoş bir tasarıma sahiptir.  
 
Basit bir resim düzenleme işlemleri de gerçekleştirebilir ve profesyonel çalışmalar yapabilisiniz.

Amatör olarak bilgisayarlarında resim çalışması yapmak isteyen kullanıcıların genellikle tercih ettiği bir yazılım olsada profesyonel tasarımcılarında kullandığı nadir programlardan biridir. Yaptığınız çalışmaları farklı resim formatlarında kaydederek arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. 
 
GIMP programının sizlere memnun edeceğini düşünüyorum. Elimizden geldikçe sizler için oldukça kaliteli ve ücretsiz programlar bulmak için çabalıyoruz. Evet GIMP programı isede tam bu tanımımıza göre.

Eğer sizde bedava photoshop programını indirmek ve kullanmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemi başlatabilirsiniz.
 
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
2.8.6
BOYUT
85.96 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,548
GELİŞTİRİCİ
Gimp
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Me / Windows NT / Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 /
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.