Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Google Talk

reklam

Google Mesajlaşma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Google Talk programı ile Gmail'deki arkadaşlarınız ile hızlı bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Genellikle Gtalk, Google Talk, Gchat ve Gmail Messenger olarakta anılan bir yazılımdır.

Küçük boyutlu olmasına rağmen işinizi görecek olan uygulama aynı zamanda bir dizi ve diğer uygulamalarıda desteklemektedir. Yani Jabber, Pidgin, Miranda, Psi ve Trillian hesaplarınıza da bu uygulama ile giriş yapabilirsiniz.

Google Talk rahat bir chat yapmanıza imkan tanır. Programın en güzel özelliği ise Android, iPhone ve Blackberry cihazları kullanan arkaddaşlarınız ile ücretsiz bir şekilde görüşme yapmanızı sağlar.

Tasarım açısından oldukça güzel olan uygulama e-posta aldığınız zamanlarda sizi uyarabilme özelliğine de sahiptir. Chat yapmak hiç bu kadar güzel olmamıştı! Dilserseniz anlık olarak mesajlaşın dilerseniz konuştuğunuz kişinin isminin olduğu yere çift tıklayarak videolu konuşabilirsiniz.

Telefon görüşmesi de yapmanıza imkan tanıyan program tamamen kişiselleştirebilir araçlar içermektedir.  Eğer sizde bu özelliklere olan programa sahip olmak istiyorsanız sitemizden güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatarak kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
SON SÜRÜM
1.0.0.105
BOYUT
1.53 MB
DİLLER
İNDİRİLME
2,669
GELİŞTİRİCİ
Google
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.