TeamViewer indir
TeamViewer

TeamViewer indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Uzaktan Masaüstü Kontrol Programı

TeamViewer 11 programı ile uzaktaki bir arkadaşınızın bilgisayarına uzaktan masaüstü bağlantısı yapabilirsiniz.

Uzak Masaüstü Kontrol programları arasında benim için veya diğer insanlar için de eminim lider olan TeamViewer ile donmalar olmadan uzaktaki bilgisayara erişebilirsiniz. Arkadaşınızın bilgisayarında bir problem var ise ve çözemiyorsa, bu konuda siz ona uzaktan bağlanarak yardımcı olabilirsiniz.

TeamViewer ile uzak masaüstü bağlantısının yanı sıra dosya paylaşımı da yapabilirsiniz, bilgisayarınzıdaki dosyaları bağlandığınız kişinin bilgisayarına aktarabilirsiniz. Aynı zamanda TeamViewer üzerinden canlı sohbet edebilir, web kamerası da açabilirsiniz.

Program ile bilgisayarınızdaki verileri dosyaları, karşı tarafktaki bilgisayara aktarabilirsiniz.

Program Kurulum Kullanımı; Programı bilgisayarımıza yüklüyoruz, aynı şekilde program bağlantı kuracağımız kişinin bilgisayarında  da aynı sürümün kurulu olması gerekmektedir. Karşı tarafın bilgisayarına bağlanacaksanız karşı taraf programı açarak karşısına gelecek ID ve Password'ları size verecek sizde kendi bilgisayarınızda programı açarak, Karşıdaki Kişi ID yerine aldığınız ID'yi yazarak Karşıda Kişi ile bağlantı kur seçeneğini tıklıyoruz. 3-5 saniye sonra şifre için küçük bir pencere gelecek o pencereye 4 haneli şifremizi yazdıktan sonra uzak masaüstü kontrolünü sağlamış olursunuz.

TeamViewer 11 Sürüm Güncellemesi İle Gelen Yenilikler:

Birden Çok Bağlantı: Yeni sürümünde aynı anda 3 kişi ile uzaktan bağlantı kurulabilir.

Beyaz Tahta: Bu özelllik ile kendi bilgisayarınızda çizdiğiniz bir resmi, aynı anda karşıdaki bilgisayarda gösterebilirsiniz.

Kapı Kilidi: Online kullanıcıların dakik olması için geliştirilen bir özellik, bu özellik ile toplantı saati geldiğinde kapıyı kilitleyerek sonradan gelen kullanıcıların toplantıya girmesini engeller ve böylelikle bundan sonraki toplantılarda kullanıcılar daha dakik olmaya başlar.

Profil Resmi: Yeni sürümde oturumlarınıza profil resmi ekleyebilirsiniz.

TeamViewer 11 güncellemesiyle gelen yenilikler
Yeni güncellemesiyle daha hızlı bir performansa kavuşturulmuş olan TeamViewer programı daha az bant genişliği kullanmaktadır bu sayede daha etkin bir şekilde resim oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Program belirli bir bant genişiğinin yanı sıra daha iyi resim kalitesi elde edebilmeniz adına oldukça iyi kaliteye sahiptir. Ayrıca yeni güncellemesiyle 15 kada kadar daha hızlı dosya aktarımı sağlamaktadır. Bu hızının yanında yüzde 30’a kadar daha düşük bir veri kullanımı sunar. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
11.0.56083
DİLLER
Türkçe / İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
304,597
GELİŞTİRİCİ
TeamViewer
HEMEN İNDİR (7.82 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 5 Ortalama Puan: 4.8
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?