TeamViewer

TeamViewer

Eklenme Tarihi: 8 yıl önce

MAC İçin Uzak Masaüstü Erişim Programı

MAC bilgisayarınızda kullanabileceğiniz TeamViewer programı sayesinde bilgisayar ve sunucu ile bağlantı kurarak uzak masaüstü paylaşım hizmetini gerçekleştirebilirsiniz.

TeamViewer programı ile uzaktaki bir arkadaşınızın bilgisayarına uzaktan masaüstü bağlantısı yapabilirsiniz.

Uzak Masaüstü Kontrol programları arasında benim için veya diğer insanlar için de eminim lider olan TeamViewer ile donmalar olmadan uzaktaki bilgisayara erişebilirsiniz. Arkadaşınızın bilgisayarında bir problem var ise ve çözemiyorsa, bu konuda siz ona uzaktan bağlanarak yardımcı olabilirsiniz.

TeamViewer ile uzak masaüstü bağlantısının yanı sıra dosya paylaşımı da yapabilirsiniz, bilgisayarınzıdaki dosyaları bağlandığınız kişinin bilgisayarına aktarabilirsiniz. Aynı zamanda TeamViewer üzerinden canlı sohbet edebilir, web kamerası da açabilirsiniz.;

MAC İçin TeamViewer kullanımı
Programı bilgisayarımıza yüklüyoruz, aynı şekilde program bağlantı kuracağımız kişinin bilgisayarında  da aynı sürümün kurulu olması gerekmektedir.

Karşı tarafın bilgisayarına bağlanacaksanız karşı taraf programı açarak karşısına gelecek ID ve Password'ları size verecek sizde kendi bilgisayarınızda programı açarak, Karşıdaki Kişi ID yerine aldığınız ID'yi yazarak Karşıda Kişi ile bağlantı kur seçeneğini tıklıyoruz. 3-5 saniye sonra şifre için küçük bir pencere gelecek o pencereye 4 haneli şifremizi yazdıktan sonra uzak masaüstü kontrolünü sağlamış olursunuz.
 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
9.0.24482
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac Mac OS
İNDİRİLME
4,585
HEMEN İNDİR (15.83 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?