Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

CCleaner for Mac
MAC İçin Sistem Temizleyici

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

CCleaner programını MAC işletim sistemli cihazınızda kullanarak bakım ve onarımını optimizasyon edebilirsiniz. 

Sisteminizin bakımını kapsamlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için hazırlanmış başarılı bir program olup bakım hizmetini üstlenmektedir. Gereksiz olan dosyaları bilgisayarınızdan silerek sisteminizi daha istikrarlı olmasını sağlar. 

Sistem temizliği konusunda hemen hemen herkesin tercih edip önerdiği bir program olup kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Gereksiz kayıt defterini bilgisayarınızdan kaldırabilen program adeta bilgisayarınızın hantallaşmasını önlüyor diyebilirim. 

MAC OS X isimli sekmesi üzerinde bulunan gereksiz dosyaları silmenize olanak tanıyan temizlik bölümünün ikinci bölümünde Applicasitons bilgisayarınızda yüklü olarak bulunan tarayıcıları, programların ((Mozilla Firefox, Opera, Safari, Google Chrome, Adobe Photoshop, Adobe Reader, Microsoft Office, Nero, WinRAR, Media Player, eMule vb) oluşturmuş olduğu çöp dosyaları temizlemenize imkan sağlar. 

Eğer sizde sorunları taramak ve çözmek istiyorsanız MAC işletim sistemli cihazınızda CCleaner programını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.09.313
BOYUT
2.7 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,532
İŞLETİM SİSTEMİ
Mac OS
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.