WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

Son Güncelleme: 2 yıl önce

WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması

Windows bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış WhatsApp programı sayesinde verimli bir şekilde arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. WhatsApp bildiğiniz gibi popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. Hepimizin vazgeçilmez mesajlama servisi haline gelen WhatsApp'ı masaüstü bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

Sesli mesaj göndermenize imkan sağlayan program ile aynı zamanda resim, video ve belge gönderimi yapabilirsiniz. Konum bilginizi arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlayan WhatsApp programı rehberinizde bulunan kişileri anında paylaşabilirsiniz. Çevirimdışı ileti göndermenize ve iletileri saklamanıza yardımcı olmaktadır. 

SMS'e para vermeden mesajlaşmanıza imkan sağlayan uygulama çıktığından beri neredeyse artık SMS yollamıyoruz. Siz masaüstü bilgisayarınızdan yazarken karşınızdakinin hangi platformu kullandığı önemli değil. Mesajlaşmalarınıza bilgisayarınızdan devam etmenize yardımcı olmak için hazırlanmış olan program güvenli mesaj hizmeti sunuyor. Size gelen bildirimleri ekranın sağ alt kısmında görüntüleyebilirsiniz. Mesajlaşmaya devam edebilmek için bilgisayarınızda aktif bir internet bağlantısının olması gerekiyor. 

Otomatik olarak indirme seçenekleri bulunduran WhatsApp programı ile bilgisayarınızın kamerasından fotoğraf çekip arkadaşlarınıza gönderebilir. Dilerseniz grup sohbeti yapmak için grup oluşturabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,666,265
HEMEN İNDİR (61.49 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 6 Ortalama Puan: 4.3
5
4
4
0
3
2
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
zeynep zeynep 1 ay önce
ben indirdim fakat çalıstırmıyor hata veriyor neden acaba
Emrah 1 ay önce
Ne hatası veriyor acaba aldığınız hatayı yazar mısınız
sait 1 ay önce
emrah abi
Ziyaretçi 1 ay önce
indirilmiyor ucret talep ediyor
belgin 1 ay önce
Olmuyor neden acaba
Ziyaretçi 1 ay önce
Vasap mesaj okuyamiyorum
Saniye 1 ay önce
Hata veriyo
Ziyaretçi 1 ay önce
Askim