Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

musical.ly

reklam

iPhone ve iPad için Müzikli Videolar Oluşturma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Müzikli videolar oluşturmaya ne dersiniz?

Son zamanların popüler musical.ly uygulamasıyla video hazırlayarak eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. İçerisinde onlarca ses efekti bulunduran musical.ly uygulaması aynı zamanda popülerleşmeye doğru giden bir sosyal ağ olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde yer alan popüler müziklerden istediğinizi seçip video hazırlamaya başlayabilirsiniz. Uygulama ile videonuzun seyrini kendi istediğiniz gibi yapabilirsiniz. 

Hazırlamış olduğunuz video kliplerini Instagram, WhatsApp, Twitter, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Facebook sayfa akışını andıran uygulama günlük etiketler belirlemenize imkan sağlamaktadır. Önceden çekilmiş olan videolarınızı da uygulama ile paylaşmanız mümkün. Takip ettiğiniz kişilerin paylaşımlarını da görüntüleyebilir ve hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

Müziklere eşlik ederek dudak senkronizasyonu ile eğlenceli videolar yapabilirsiniz. Milyonlarca ücretsiz şarkı ve ses efektleri bulunduran musical.ly uygulamasıyla videolarınızı kaydedebilir arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Eğer sizde müzikli videolar oluşturmak istiyorsanız mutlaka musical.ly uygulamasını mutlaka iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanmalısınız.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.0.1
BOYUT
153 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,997
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.