Instagram indir
Instagram

Instagram indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

iPhone ve iPad içinPopüler Fotoğraf Video Paylaşma Uygulaması

Instagram uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızda hızlı bir şekilde fotoğraf video paylaşımı yapabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir eğlenceli vaki geçirebilirsiniz. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan Instagram ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğrafları takipçilerinizle hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızı takibe alabilir onların paylaştığı fotoğraf ve videoları beğenebilir, yorum atabilirsiniz. Aynı şekilde onlar da sizin fotoğraflarınıza ve videolarınıza yorum yapabilir, beğenebilir.

Genel olarak hoş bir ortam sunan uygulama ile dilerseniz medya dosyalarınızı sadece takipçilerinizle paylaşabilir, dilerseniz de herkese açık paylaşabilirsiniz. Eğer gönderilerinizin gizli olmasını istiyorsanız ayarlar bölümünden gizli hesap yapabilirsiniz. 

İki faktörlü kimlik doğrulaması özelliğiyle güvenliğinizi üst düzeye çıkartabilirsiniz. İstemediğiniz kullanıcıları engelleyebilir ve hikaye ayarlarını da aynı şekilde düzenleyebilirsiniz. Hikaye ayarlarını kendi isteğinize göre yapabilirsiniz. Bununla birlikte kullanıcılar hikayelerini istemedikleri kullanıcılar için gizleyebilir, hikayelere kimin yanıt verebileceğini seçebilir. 

Uygulamanın DM özelliğiyle arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, resim ve video gönderebilirsiniz. Hoşunuza giden gönderileri de hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Hikayeler ile anlık olarak fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz.

24 saat sonra otomatik olarak silinen hikayeler özelliğiyle birlikte hikayenizi kimlerin görüntülediğini de öğrenebiliyorsunuz. Bununla birlikte sizde bir başka kullanıcının hikayesine baktığınız zaman deşifre oluyorsunuz. Bu nedenle sevmediğiniz kişilerin profilini incelerken hikayelerine bakmamayı tercih edebilirsiniz.

Instagram Filtre Özelliği

Snapchat kopyası özellik Instagram'daki yerini aldı. Bundan sonra kullanıcılar animasyonlu fotoğraf ve videolar oluşturabilir. Bu oldukça kolay. Uygulamanın arayüzünde yer alan yüze dokunup filtreleri görüntüleyebilir. Aralarında istediğinizi de seçebilirsiniz. Fotoğraf ve video paylaşmanız için hazırlanmış Instagram'a sonradan birçok özellik dahil edildi. Bununla birlikte kullanıcılar artık çeşitli filtreler kullanabilecek. Bu sayede eğlenceli animasyonlar ile daha iyi bir deneyim yaşayacaktır. Kullanıcılar yeni özelliği sadece fotoğraflarda değil videolarda da kullanabileceği gibi bomerang yaparken de kullanabilecek. 

Videoları Geri Sarma Özeliği

Farklı videolar oluşturmak zor değil. Tek bir dokunuşla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yeni videoları geriye sarma özelliğiyle daha iyi bir deneyime kavuşabilirsiniz. Kullanıcılar videoları çektikten sonra otomatik olarak geriye sarmış olacak. Bu sayede eğlenceli sıradışı videoların yaratıcısı da olmanız beraberinde mümkün oluyor.  

Instagram üzerinden ticaret yapıyorsanız işletme profiline geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede müşterilerinizin size daha hızlı ulaşmasını sağlayabilir profil istatisklerini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Instagram yeni güncellemesiyle fotoğraf ve videolarınızı yoruma kapatmanıza da imkan sağlamaktadır. Eğer sizde Instagram'ın dünyasına katılmak istiyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleme işini gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
10.3
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
32,313
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 8 Ortalama Puan: 3.4
5
3
4
2
3
0
2
1
1
2
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?