Instagram indir
Instagram

Instagram indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Bilgisayar için Instagram Uygulaması

Instagram ile hayatınızın her anını paylaşabilirsiniz. 

Arkadaşlarınızın neler yaptığını Windows 10 bilgisayarınızdan yahut tabletinizden takip etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Windows 10 için hazırlanmış Instagram uygulamasıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hikayenizde istediğiniz kadar fotoğraf ve video paylaşmanıza izin vermektedir. Bir istemci olmadığı için Instagram'ın sunmuş olduğu tüm temel özellikleri kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Direct üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşabilir yahut Stories özelliğini kullanarak 24 saat sonra kaybolan hikayeler ekleyebilirsiniz. 

Takip ettiğiniz kişileri hikayesini görüntüleyebilir dilerseniz yeni fotoğraf ve video keşfetmek için keşfet özelliğini kullanabilirsiniz. Arama bölümünden istediğiniz kullanıcıya ulaşmanız da mümkün.Fotoğraf ve videolarınızı Instagram üzerinden paylaşabildiğiniz gibi anında Facebook, Tumblr, Twitter ve diğer sosyal ağlarda da hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz.

Özellikle satış sayfalarının işini kolaylaştıracak başarılı bir Windows 10 uygulamasıdır. Eğer sizde bilgisayarınızdan ve tabletinizden Instagram deneyiminize devam etmek istiyorsanız Instagram'ın bu resmi uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Seçimsiz
KATEGORİ
Sosyal Ağ Yazılımları
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 10
İNDİRİLME
141,194
HEMEN İNDİR (1.4 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 13 Ortalama Puan: 3.3
5
6
4
1
3
1
2
1
1
4
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Fotoğraf ve video paylaşma
  • Filtre ekleyebilirsiniz.
  • Keşfet bölümü
  • Facebook, Twitter ve diğer sosyal ağlarla entegrasyon
  • Instagram Direct
EKSİLERİ
  • Tasarımı aynı değil.