Gramblr

Gramblr indir

Eklenme Tarihi: 9 yıl önce

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme Programı

Gramblr programını bilgisayarınız üzerinde kullanarak resimlerinizi hızlı bir şekilde Instagram hesabınıza yükleyerebilirsiniz. Mobil cihazınız yada tablet cihazınız dışında bilgisayarınızdan Instagram'a fotoğraf yüklemek isteyen kullanıcıların işini kolaylaştıracaktır.

Telefonla yada tabletle uğraşmak istemeyen kullanıcılar Gramblr programını kullanarak Instagram'a fotoğraf yükleyebilir. Arayüz bakımından oldukça basit olan programa girdikten sonra Instagram hesanınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Birden fazla resim yüklemeye izin vermeyen programın tek eksiği bu sanırım. Gerçi bu özellik mobil ve tablet cihazlar da hala yok.

Yani Instagram'a birden fazla toplu olarak fotoğraf yükleyemiyorsunuz. Fotoğrafları ve resimleri Instagram hesabınıza yükledikten sonra size sağlamış olduğunu linklerden faydalanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Twitter ve Facebook üzerinden paylaşma butonları da program içerisinde yer almaktadır. Hızlı bir şekilde resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız Gramblr programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal Ağ Yazılımları
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
25,673
HEMEN İNDİR (27.2 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?