Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Gramblr

reklam

Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Gramblr programını bilgisayarınız üzerinde kullanarak resimlerinizi hızlı bir şekilde Instagram hesabınıza yükleyerebilirsiniz. Mobil cihazınız yada tablet cihazınız dışında bilgisayarınızdan Instagram'a fotoğraf yüklemek isteyen kullanıcıların işini kolaylaştıracaktır.

Telefonla yada tabletle uğraşmak istemeyen kullanıcılar Gramblr programını kullanarak Instagram'a fotoğraf yükleyebilir. Arayüz bakımından oldukça basit olan programa girdikten sonra Instagram hesanınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Birden fazla resim yüklemeye izin vermeyen programın tek eksiği bu sanırım. Gerçi bu özellik mobil ve tablet cihazlar da hala yok.

Yani Instagram'a birden fazla toplu olarak fotoğraf yükleyemiyorsunuz. Fotoğrafları ve resimleri Instagram hesabınıza yükledikten sonra size sağlamış olduğunu linklerden faydalanarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Twitter ve Facebook üzerinden paylaşma butonları da program içerisinde yer almaktadır. Hızlı bir şekilde resimlerinizi arkadaşlarınızla paylaşmak istiyorsanız Gramblr programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.0
BOYUT
27.2 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
23,752
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.