Instagram Downloader

Instagram Downloader

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Toplu Instagram Fotoğrafı İndirme Programı

Instagram fotoğraflarını bilgisayarınıza kaydetmek için Instagram Downloader programını kullanabilirsiniz. Akıllı telefonların vazgeçilmez popüler sosyal uygulaması olan Instagram'dan normal yollarla fotoğraf indirmek mümkün değil. Ancak Instagram Downloader programı ile indirme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tek tek indirme işlemini hızlandırdığı gibi işinizi de kolaylaştırmaktadır. Instagram Downloader programının isminin biraz yanıltıcı olduğunu söylememiz gerekiyor. Zira fotoğrafları indirmek için Instagram kullannıcısının adını girerek tüm fotoğraflarının URL'lerinin olduğu bir metin dosyasını oluşturabilirsiniz. İndirmek istediğiniz fotoğrafların URL'sini girmeniz de yeterli olacaktır. Kullanıcı adını girdiğiniz kişilerin tüm fotoğrafların URL'sine bir metin dosyasından erişebilirsiniz.

Fotoğraf indirme işlemini gerçekleştirebilmeniz için resim URL'sini dosya indirme yardımcılarından birini kullanarak toplu halde indirmeniz mümkündür. Programın ismi sizi yanıltmasın. Eğer Instagram fotoğraflarınızı bilgisayarınızda saklamak istiyorsanız Instagram Downloader programını kullanarak toplu halde fotoğrafları bilgisayarınıza indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal Ağ Yazılımları
VERSIYON
2.0.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
4,044
HEMEN İNDİR (664.86 KB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?