Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Snapchat

reklam

iPhone ve iPad için Anlık Resim ve Video Paylaşma Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

iOS cihazınızda kullanabileceğiniz Snapchat uygulaması ile arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde mesajlaşmanın keyfini çıkartabilirsiniz İOS cihazınıza ücretsiz bir şekilde yükleyebileceğiniz uygulama yenilikler ile geliyor.

Uygulama fotoğraf çekip yollamanıza olanak sağlamakta. Arkadaşlarınıza sadece 10 saniye içerisinde çekmiş olduğunu fotoğrafları yolluyabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde arkadaşlarınıza fotoğraf göndermek istiyorsanız Snapchat uygulamasını denemelisiniz. İşini layığıyla yapan bir uygulama diyebiliriz. Dilerseniz alıcı listeleri oluşturarak arkadaşlarınıza toplu bir şekilde mesaj yolluyabilirsiniz. . İOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için hazırlanmış olan Snapchat uygulaması ile arkadaşlarınızla mesajlaşmak artık daha güzel. 
 

Gereksinimler: iPhone, iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil), iPad 2 Wi-Fi, iPad 2 Wi-Fi + 3G, iPad (3rd generation), iPad Wi-Fi + 4G, iPad (4th generation), iPad Wi-Fi + Cellular (4th generation), iPad mini ve iPad mini Wi-Fi + Cellular ile uyumlu. iOS 5.0 veya üst sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edildi.
 

 

 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.0.1
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,326
GELİŞTİRİCİ
Snapchat, Inc
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.