Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

JPEGmini

reklam

Fotoğraf Dosya Boyutu Düşürme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz JPEGmini programı sayesinde fotoğraflarınızın diskte kapladığı boyutu kolay bir şekilde optimize edebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz JPEGmini programı arayüz bakımından oldukça başarılı bir yapıya sahiptir. 

Resim ve fotoğraf dosyalarının boyutlarının azaltılmasını sağlayabilen JPEGmini programı resim ve fotoğraf dosyalarının boyutlarını düşürmekte yardımcı olmaktadır. 

Yüksek kalitede olan fotoğrafların büyük arşivler haline gelmeleri halinde diskte kapladıkları alanın fazla artmasıyla fotoğrafla ilgilenenlerin bu işe bir çözüm bulması gerekiyor. 

Diskte kaplanan yer azaltılırken kaliteden herhangi bir ödün vermeyen JPEGmini programı oldukça etkilidir. Hoş bir arayüze sahip olan JPEGmini programı sıkıştırma işleminin faydasını sadece kendi sabit diskinizde değil bulut sistemlerinde de sizlere yardımcı olacaktır. 

Dosya boyutu optimizasyonunun yanında direkt olarak fotoğraf ve resimlerin genişlik, yüksekliklerini düzenlemenize imkan sağlamaktadır. Ücretsiz olarak sunulan JPEGmini programı fotoğraf küçültme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenize imkan sağlamaktadır. Eğer sizde yüksek boyutlu fotoğrafların kapladığı yeri azaltmak istiyorsanız JPEGmini'yi kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.8.26.1
BOYUT
278.05 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
985
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.