Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Mars Rover

reklam

Uzay Aracı Sürme Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 2 yıl önce , Güncelleme: 2 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynamanız için hazırlanmış Mars Rover oyununda uzay aracını kontrol ederek ilerlemeye çalışıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup uzay aracının hakimiyetini sağlıyoruz. 

NASA tarafından Mars Rover adlı uzay aracının kızıl gezegen Mars'a gönderilişinin 4. yılını kutlamak adına geliştirilmiş başarılı bir oyun olup diğer yaşam izlerini araştırmak üzerine görevlendirilmiştir. 

Araç kullanma yeteneklerimizi kullandığımız oyunda görevleri gerçekleştirirken zorlu arazi şartlarına karşı mücadele etmeye çalışıyoruz. Başarılı bir yapıma sahip olan Mars Rover oyunu fizik tabanlı olup aracımızın kontrolünü yapmaya çalışırken hızlı ve dengesiz gidersek aracımızın tekeri patlayabiliyor.

Bu durumda oyunun bitmesine sebep olabiliyor. Yolumuz üzerinde yer alan su kaynaklarını araştırdıkça puan topladığımız Mars Rover oyununda ne kadar çok su kaynağı analiz edersek o kadar yüksek puan elde ediyoruz. İnternet tarayıcınız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olup Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,207
GELİŞTİRİCİ
NASA
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.