Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Microsoft Fix it Center

reklam

Microsoft Sorun Giderme Aracı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz Microsoft Fix itprogramı sayesinde Windows bilgisayarınızda varolan problemleri giderebilirsiniz. 

Windows işletim sistemli bilgisayarları tamir eden bir program olarakta nitelendirebilirsiniz. Bilgisayarınızda var olan uyumsuz aplikasyonları, güncellemesi gereken programlar ve daha birçok nedenden sisteminizde çeşitli problemlere yol açan sorunları çözebilirsiniz. 

Sorunları sadece bulmakla kalmayan program aynı zamanda çözümleri de ayağınıza kadar getiriyor. İlerde daha büyük problemlere sebeb olabilecek pek çok sorun küçük bir işlemle düzeltilerek sistem optimize işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Çevirimiçi sayfa üzerinden kendi profilinizle giriş yaparak daha fazla çözüm önerisi sunmaktadır. Özel kişisel bir yardımcı haline gelen Microsoft Fix it Center programı kolay arayüzünde sistemle ilgili detayları da listeleyebilmektedir. Sisteminizdeki temel problemleri otomatik olarak düzeltebilen Microsoft Fix it Center programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.5.0.41
BOYUT
339.3 KB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,981
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.