Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Neşeli Çiftlik

reklam

Eğlenceli Çiftlik Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Oyunlar arasında oldukça fazla olan çiftlik oyunlarını tüm oyun severler biliyorlar. Bu oyunun farklı özelliği de online olmaması. Neşeli Çiftlik bir çeşit eşleştirme oyunu ve mantık kullanılarak oynanması gerekiyor.

Çiftliğimizin sahibi Neşe ile çiftliğinize gidip taze sebzeler yetiştirmeye başlıyorsunuz. Yetişen sebzelerinizi zamanı geldiğinde toplar dilediğiniz kadarını kendinize ayırırken diğerlerini satıp para kazanabiliyorsunuz. 

Çiftliğe ilk gittiğinizde eski yıkık dökük bir çiftlik manzarasıyla karşılaşacaksınız. Bu yüzden çiftliğinizi neşeli ve eğlenceli bir hale getirmek sizin elinizde olacak. Bunun için yapmanız gereken çok çalışmak ve hayal ettiğiniz çiftliği yaratmak.

Görsel açıdan çok hoş ve 2 boyutlu olan  Neşeli Çiftlik sizlere oyunda büyük kolaylıklarda sağlıyor. Çiftliğiniz de ki su hattını çok rahat kontrol edebileceksiniz ve bunları oluşturabilme imkanınız olacak.

Çiftliğinizi usta bir mimara verip tasarlatmak isterseniz oyun içerisinde en uygun planı kazanabileceksiniz. Bu oyunu Türkçe oynamak istiyorsanız hemen indirip başlayınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
BOYUT
432.91 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,495
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.