Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Off Road Racing

reklam

Windows için Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Bir çoğumuz araba yarışlarından vazgeçemeyiz. Şimdi sizlere ücretsiz oynayabileceğiniz Offroad Racing Windows 8 veya üst versiyonlarının da desteklediği eğlenceli bir araba yarışı oyunu sunuyoruz.

Araba yarışı oyunu dediğimizde genelde asfaltla kaplı yarış pistlerinin olduğu yarışların aksine engellerle dolu engebeli arazilerde yarışma imkanı sağlayan Offroad Racing sizlere farklı bir adrenalin  sunuyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken yarış koşullarına ayak uydurmanız engebeli  arazide arabanızı dengesini bulunduğunuz konuma göre ayarlamanız. Bu oyun fizik hesaplamaları içeren bir oyundur. Oyunu bu şekildeki ilginç yapısı size yüksek adrenalin ve heyecan yaşatmak için tasarlanmıştır.

Çok rahat bir şekilde oynanabilen Offroad Racing oyunda yarış esnasında karşınıza çıkan  altınları toplayabiliyoruz ve bu topladığımız altınları kullandığımız aracı geliştirmek ve yeni bölümler açmak için kullanılıyor. Oyunda size sunulan farklı akrobatik hareketler yaparak daha fazla altın kazanabilme imkanı da sağlıyor.

Bu oyun hertürlü bilgisayarda rahatça çalışabiliyor. Oyunda 6 farklı araba satın alma imkanınız var ayrıca arabaların motor, süspansiyon, lastik gibi özelliklerini güçlendire bilme imkanı da sizlerle. Son olarak oyun içerisinde sizlere verilen günlük görevlerle ödüller kazanabilme şansınız olacak.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,005
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.