Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Open Hardware Monitor

reklam

İşlemci, Ekran Kartı, Anakart, HHD Sıcaklığı Ölçme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 3 yıl önce , Güncelleme: 3 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Open Hardware Monitor programı sayesinde ekran kartı sıcaklığını ve işlemci sıcaklğınızı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Pratik bir kullanıma sahip olan Open Hardware Monitor programı bilgisayarınızın sıcaklığını ölçme konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Ekran kartı sıcaklığını ölçmenize imkan sağlayan Open Hardware Monitor programı fan hızı görme gibi işlemleri de kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. HDD sıcaklığı ölçme, ekran sıcaklığı ölçme konusunda sizlere yardımcı olacak Open Hardware Monitor programı ekran kartı çekirdek hızlarını ve yük miktarlarını, RAM frekansları, RAM yükünü işlemci de gösterebiliyor. 

Sıcaklık ve yük değerlerini de size gösterebilen Open Hardware Monitor programı on screen display özelliğini desteklemiyor. Oyun içerisinde tam ekrandayken sıcaklıkları görüntülemeniz bu nedenle mümkün değil. Yük değerlerinizi takip ederken maksimum ulaşılan sıcaklık ve yük değerlerini de görüntülemeniz mümkün.

Özel bir takip penceresi oluşturarak pencerede seçeceğiniz yük ve sıcaklık değerlerini takip edebilirsiniz. Eğer sizde işlemci sıcaklığını öğrenmek istiyorsanız Open Hardware Monitor programını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
0.71 Beta
BOYUT
499.77 KB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,392
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.